آمار
بهبود كيفيت زندگي يكي از مسائل اصلي هر جامعه براي توسعه همه جانبه است. يكي از راهكارهاي مهم براي دستيابي به بهبود كيفيت زندگي، فناوري اطلاعات و ارتباطات مي باشد.
هدف كلي در این حوزه قابليت هاي مؤثر فناوري اطلاعات و ارتباطات بر بهبود كيفيت زندگي مي باشد. با توجه به پيشرفتهاي چشم گير و قابليت هاي اين فناوري و همچنين مشكلات پيش روي که جوامع با آن روبرو است ، ضرورت انجام و ارائه خدمات  بديهي به نظر مي رسد.
يافته های علمی  نشان داد كه توجه به فناوري اطلاعات و ارتباطات در بهبود كيفيت زندگي بسيار مهم مي باشد و اين فناوري نقش مهمي را ايفا مي كند.
در همین راستا فروشگاه الكترونيكي يكي از بهترين راهكارهاي پيشبرد اهداف تجاري به شمار مي رود. به اينصورت كه با استفاده از اين روش خريدار ، علاوه بر صرفه جويي در وقت و هزينه ( خصوصا" هزينه هاي اياب و ذهاب )، با آرامش كامل، كالا  و خدمات مورد نظر خود را انتخاب و خريداري نموده و بدون هيچ مشكلي آنها را درب منزل و یا محل کار تحويل مي گيرد ضمن اينكه تمامي مراحل خريد و فروش، انتخاب كالا یا خدمات، ارسال و دريافت كالا ، عرضه خدماتiT مراودات مالي و تمامي آنچه در بحث تجارت مد نظر مي باشد را مي توان بصورت الكترونيكي و با سرعت هر چه بيشتر به انجام رسانيد.
ما  با تجربه ای چندین ساله در حوزه کسب و کار اینترنتی با برنامه ریزی منظم اقدام به راه اندازی سایت www.mashhadrefah.ir با اهداف ذیل کرده و امید است با چشم انداز ترسیم شده به اهداف خود در زمان مشخص برسد.

*حرف اول
سلام. از آن جایی که می دانید تجارت الکترونیک چیست و این روزها چه دم دستگاهی برای خود برهم زده است، زیاده گویی نمی کنیم و می رویم سر اصل مطلب! اصل مطلب ما www.mashhadrefah.ir است...
فروشگاه اینترنتی رفاه سامانه خدماتی است در چند فاز تعریف شده است که فاز اول آن هایپر مارکت و کالاهای اساسی می باشد که شما می توانید به راحتی نسبت به تهیه کالاهای مورد نیاز خود(موادغذایی، بهداشت و سلامت، پروتئین،خانه داری، لوازم التحریر) اقدام نمائید.
 *حرف دوم
از آن جایی که خرید رفتن در این هوای ناسالم، دغدغه های فراوان کار چندان دلپذیری نمی باشد، ما کارها را برای شما راحت و آسان کرده ایم. کافی ست www.mashhadrefah.ir را تایپ کنید و در کمترین زمان بهترین بازار را پیش روی تان ببینید.
*حرف سوم
 تفاوت ما در همین حرف سوم است! می دانید چرا! چون اگر تا قبل از ساعت 9 از ما خرید کنید، کالای تان را تا ساعت دو ظهر در محل کار خود بدون هیچ هزینه ای دریافت خواهید کرد.

اهداف فروشگاه اینترنتی رفاه
بهبود کیفی زندگی
 حفظ عزت نفس انسان 
صرفه جويي در زمان
كاهش هزينه‌ها
ارائه بهترین کالاها و خدمات
استفاده آسان و راحت از تکنولوژی
جلب رضایت کامل مشتری

*چرا خرید از فروشگاه اینترنتی رفاه
انتخاب متنوع کالا از میان حدود 3000 قلم کالا بدون مراجعه به فروشگاه های مختلف
نمایش کامل مشخصات ، تصاویر و قیمت کالا روی سایت
تحویل کالا در ساعت مقرر در محل مشتری
تضمین کیفی کالا و تنوع در مدل ها
پشتیبانی تخصصی فنی و فروش
خرید همه کالاها به قیمت درج شده روی کالا
استفاده از تخفیفات فروش ویژه برخی از کالاها
امکان ارایه سبد متنوع کالا به قیمت خیلی ارزان با توجه به جامعه بالای آماری
دریافت اعتبار و پرداخت یکماهه
خرید کالا و پرداخت نقدی و شتابی
ارائه بسته های تفریحی به اعضا