آمار

فروشگاه اینترنتی رفاه تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را برای شما تضمین می کند. ما مطمئن هستیم که شما حساسیت خاصی برای ارسال و تحویل کالای خود دارید و این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می کنیم.
درصورتی که نسبت به خرید اقدام کردید و خواهان انصراف بودید لطفا نسبت به انصراف خود از تحویل کالا قبل از حرکت وسایل حمل کالا  به شماره 38468447- 051  اطلاع رسانی نمایید؛ در غیر اینصورت خرید شما قطعی محاسبه می گردد.
درصورتی که خریدار امکان انصراف از خرید را نداشته ، شخصی را به عنوان نماینده ای از داخل سازمان برای تحویل کالا در نظر بگیرد و با تماس با بخش توزیع فروشگاه اینترنتی رفاه 38468447-051 نسبت به معرفی او اقدام نماید.
درصورت عدم اعلام انصراف از خرید و عدم معرفی نماینده، و مراجعه نمایندگان توزیع و نبود خریدار و یا مکان اعلام شده تحویل کالا، فروشگاه اینترنتی رفاه در قبال محصولات خریداری شده مسئولیتی ندارد و به عنوان جریمه 100.000 ریال از اعتبار خریدار به نفع سامانه کسر می گردد .
درصورت خروج یکباره خریدار از سازمان به دلیل های فورس ماژور ازجمله (فوت اقوام ‌؛ مریضی و موارد مشابه) پس از اثبات، کالا برگشت خورده و در صورت وجود کالای فاسد شدنی و عدم امکان استفاده از آن هزینه کالا کسر می گردد و مابقی هزینه به اعتبار خریدار اضافه می گردد.
ممکن است که خریدار نسبت به کنسل کردن کالا بیش از سه بار اقدام کرده باشد این شخص  شامل جریمه گشته و مبلغ 500.000 ریال از حساب وی کسر می گردد.
در هنگام ثبت سفارش ممکن است خریدارکالا، خواهان ارسال کالا به آدرس دوم و یا آدرس های دیگر باشد به همین عنوان  مبلغ 100.000 ریال به عنوان خدمات موتوری برای وی در نظر گرفته می شود.
خریداری که خواهان ارسال کالا به آدرس دوم و یا آدرس دیگر می باشد باید در قسمت توضیحات بخش حمل و نقل سایت نام و نام خانوادگی دریافت کننده همراه با شماره تماس و ساعت حضور او را بیان نماید.
در صورت مراجعه به آدرس دوم و نبود شخصی جهت دریافت محصولات خریداری شده کالا برگشت خورده و فروشگاه اینترنتی رفاه هیچگونه مسئولیتی در قبل محصولات خریداری شده ندارد.
لازم به ذکر است در حال حاضر ارسال کالا در محدوده شهر مشهد از سیستم توزیع موتوری به خریداران محترم صورت می گیرد.